CD-RECEIVER, Teac, model No SL-D900, samtida.

1871817. CD-RECEIVER, Teac, model No SL-D900, samtida.

34 x 20 x 19 cm.

Märken, repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 20 x 19 cm.

Märken, repor, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 838