OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Akvarell. Kina Signerad.

187168. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Katt. Akvarell. Kina Signerad.

50x35 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x35 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 2 369