1871126. BLOMSTERÄNG, SIGNERAD AV OKÄND KONSTNÄR.
Olja på duk signerad längst ner till vänster, porträttblomma ängstycke, kraftigt klibbigt penselverk, det där. 50,5 x 70 cm, i avfasad ram ca. 65,5 x 86 cm.