SKÅP MED HYLLPLAN, 1900-talets början.

187112. SKÅP MED HYLLPLAN, 1900-talets början.

Skåp med hyllplan, 1900-talets början
Bredd 110 cm
Djup 33 cm
Höjd 155 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 110 cm
Djup 33 cm
Höjd 155 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 511