OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rikschaw bland biltrafik. Olja på duk. Otydligt signerad.

187094. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Rikschaw bland biltrafik. Olja på duk. Otydligt signerad.

18x29,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x29,5 cm.

Antal besök: 792