RELIEF, gips, 1900-tal.

RELIEF, gips, 1900-tal.
1870940. RELIEF, gips, 1900-tal.

Längd ca 42 cm. Höjd ca 40 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 596