SKRIVMASKIN, IBM 96 C, 1900-talets andra hälft.

1870696. SKRIVMASKIN, IBM 96 C, 1900-talets andra hälft.

Skrivmaskin IBM, med Instruktionsbok.

Bruksslitage.Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 702