KOMOD, 1800/1900-tal.

KOMOD, 1800/1900-tal.
186990. KOMOD, 1800/1900-tal.

Furu. Ca. längd 66, bredd 46, höjd 94 cm.

Slitage, spricka i dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!
186990. KOMOD, 1800/1900-tal.

Slitage, spricka i dörr.

Antal besök: 571