PLÅTLEKSAKER, 2 stycken, 1950/60-tal.

186925. PLÅTLEKSAKER, 2 stycken, 1950/60-tal.

clown 12 cm, nalle på cykel 15,5 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 486