KAFFESEVIS Arabia Heli 30 delar, 1950/60-tal.

186922. KAFFESEVIS Arabia Heli 30 delar, 1950/60-tal.

12 kaffekoppar med fat, 6 assietter.

nagg på 1 assiett och ett kaffefat. Något sliten gulddekor på vissa koppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 997