VÄGGFAT, koppar, 1900-tal.

VÄGGFAT, koppar, 1900-tal.
186916. VÄGGFAT, koppar, 1900-tal.

Diameter 36 respektive 59 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 36 respektive 59 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 962