SKEPP, silver, filigranarbete, 1900-tal.

186884. SKEPP, silver, filigranarbete, 1900-tal.

Total längd ca 37 cm.
Vikt ca 333 gram.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd ca 37 cm.
Vikt ca 333 gram.

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 790