ALBERT ENGSTRÖM. "Skepparn på primus" resp "Jean Libelius", 2 st, etsningar, sign.

186870. ALBERT ENGSTRÖM. "Skepparn på primus" resp "Jean Libelius", 2 st, etsningar, sign.

17x24 resp 30x23.

Ej examinerad ur ramar.

Albert Engström (1869–1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

17x24 resp 30x23.

Ej examinerad ur ramar.

Albert Engström (1869–1940)

Antal besök: 1 071