SPELBORD, sengustavianskt, 17/1800-tal.

18685. SPELBORD, sengustavianskt, 17/1800-tal.

Mahognyfanér. Diameter 94, höjd 75 cm.

Slitage och skador. Skiva med torrspricka. Ett ben löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 654