Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OLOF TRÄNK. "Blommande träd Öland", olja på duk, signerad Olof Tränk.
186827. OLOF TRÄNK. "Blommande träd Öland", olja på duk, signerad Olof Tränk.
55 X 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 X 46 cm.
Kalmar Auktionsverk
9 819