STOLAR, SOFFA samt KARMSTOLAR, 9 delar, nyrenässans. 1800-talets slut.

186780. STOLAR, SOFFA samt KARMSTOLAR, 9 delar, nyrenässans. 1800-talets slut.

Betsad ek med skuret krön, svarvade ben, fast stoppad rygg och sits. Hjultrissor fram. Bredd soffa 150 cm.

Slitage, märken, skador på klädsel, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561