RAKBORD med SPEGEL, nyrokoko 1800-tal.

186763. RAKBORD med SPEGEL, nyrokoko 1800-tal.

Mahogny, låda i sarg. Höj-och sänkbar spegel. Höjd 162 - 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 740