SALONGSMÖBEL, 5 delar, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

186761. SALONGSMÖBEL, 5 delar, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Senare klädsel samt bemålning. Stoppad rygg och sits, sadeljord.

1 runt bord, diameter 73, höjd 71 cm.
1 piedestal
2 stolar
1 soffa, bredd/längd, 143 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 piedestal
2 stolar
1 soffa, bredd/längd, 143 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 144