REGISSÖRSSTOLAR, 8 st, Börje Lindau och Bo Lindekrantz för Lammhults, 1900-talets andra hälft.

18675. REGISSÖRSSTOLAR, 8 st, Börje Lindau och Bo Lindekrantz för Lammhults, 1900-talets andra hälft.

Gul klädsel och stålrör. Oanvänd klädsel till samtliga stolar medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 789