BORDSLAMPA, funkis, möjligen Christan Dell, 1900-talets första hälft.

186720. BORDSLAMPA, funkis, möjligen Christan Dell, 1900-talets första hälft.

Ställbar arm med kulledad skärm.
Höjd ca 40 cm.

Slitage, rost, färgbortfall samt emaljskador. Något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Antal besök: 667