ANDY WARHOL. Efter. John Lennon.

1867053. ANDY WARHOL. Efter. John Lennon.

Giclée
Signerad på järn och numrerad 58/100 med blyerts. Med redaktörens torra stämpel
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Giclée
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 595