FAT, keramik, katter, signerad SAM.

186703. FAT, keramik, katter, signerad SAM.

37,5 x 12.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 12.

Bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 127