SPARK, allmoge, trä och metall, 1800-tal.

186666. SPARK, allmoge, trä och metall, 1800-tal.

Stomme i trä. Medar i trä beslagen med metall. Längd 195, bredd 59, höjd 90 cm.

Slitage. Mindre skada på en mede. Spricka i sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 412