FRANCO COSTA. "Ready to tack" samt "Begin to point higher" Två färgserigrafier signerade och numrerade XXIV/XXX, samt 92/250.

186665. FRANCO COSTA. "Ready to tack" samt "Begin to point higher" Två färgserigrafier signerade och numrerade XXIV/XXX, samt 92/250.

Bildyta 60 x 80, samt 80 x 60 cm.

Något vikta hörn, hanteringsveck. Ej ramade.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 1 623