LJUSKRONA, 5-armad, mässing med prismor, 1900-talets andra hälft.

1866573. LJUSKRONA, 5-armad, mässing med prismor, 1900-talets andra hälft.

Diameter 46 cm.

Smutsiga skärmar samt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46 cm.

Antal besök: 155