FRANCO COSTA. "Stockholm" Triptyk, Färgserigrafier, signerade och numrerade 307/390, 315/390 samt 315/390.

186631. FRANCO COSTA. "Stockholm" Triptyk, Färgserigrafier, signerade och numrerade 307/390, 315/390 samt 315/390.

Bildyta 80 x 60 cm.

Smärre hanteringsveck och slitage. Ej ramade.

Franco Costa (1934–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 80 x 60 cm.

Franco Costa (1934–2015)

Antal besök: 1 312