VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft.

186625. VAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft.

Dekor i underglasyrblått, märkt. Höjd 31 cm.

Litet nagg i ovankant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litet nagg i ovankant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 741