SPEGEL, förgylld ram, oval.

SPEGEL, förgylld ram, oval.
1866170. SPEGEL, förgylld ram, oval.

Rammått ca 62.5x52 cm.
Spegelmått ca 51x40 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 62.5x52 cm.
Spegelmått ca 51x40 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 704