186615. FILMAFFISCHER 6 st. Action, Charles Bronson, John Wayne mfl 1970-tal.
"Döden går ombord", "Bolt - en hårding"", "Maffian ger order" "Death Wish - Våldets fiende nr 1", "Blåst på 60 sekunder"", "Mr Q."", 100x70 cm.
Vikta, hanteringsveck och veckskador, häftstiftshål o veck i kanterna.