SALONGSBORD med glaserad keramisk skiva signerad Helge Johansson, St Erik Upsala, 1918.

186599. SALONGSBORD med glaserad keramisk skiva signerad Helge Johansson, St Erik Upsala, 1918.

Längd 89, bredd 60, höjd 66,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 939