CURT HENRY FREJE. "Undsättning på väg" 1983, olja på duk, signerad.

186593. CURT HENRY FREJE. "Undsättning på väg" 1983, olja på duk, signerad.

60 x 80 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 80 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 970