1865631. HERRARMBANDSUR, "Top time", Breitling, för Televerket, Sverige.
1960-tal, stål, manuellt uppdrag, kronograf med minut/timräknare. Referensnummer 810, serienummer 1280386, kaliber Venus 178. Plexiglas. Diameter 38 mm.
Krona saknas, lös timräknar-visare, bruksslitage.