HERRARMBANDSUR, "Top time", Breitling, för Televerket, Sverige.

1865631. HERRARMBANDSUR, "Top time", Breitling, för Televerket, Sverige.

1960-tal, stål, manuellt uppdrag, kronograf med minut/timräknare. Referensnummer 810, serienummer 1280386, kaliber Venus 178. Plexiglas. Diameter 38 mm.

Krona saknas, lös timräknar-visare, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 140