TIDNINGSHYLLA, furu och stål, 1900-talets mitt.

186552. TIDNINGSHYLLA, furu och stål, 1900-talets mitt.

Höjd 100, bredd 12 cm.

Slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100, bredd 12 cm.

Slitage och sprickor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 889