ELGITARR, GIBSON, LES PAUL, TV YELLOW, 1978.

1865325. ELGITARR, GIBSON, LES PAUL, TV YELLOW, 1978.

Serienummer 73548049. Med hard case.
Proveniens: Musikern och kulturarbetaren Thomas Wiehe.

Lätt bruksslitage. Servad 2018.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 552