Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ÅGREN. Slagbordet, olja på pannå, signerad b ågren.
186527. BENGT ÅGREN. Slagbordet, olja på pannå, signerad b ågren.
60 X 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 X 60 cm.
Kalmar Auktionsverk
920