RUNT FÖNSTER, jugend 1900-tal.

1865249. RUNT FÖNSTER, jugend 1900-tal.

Diameter 80 cm.

Slitage, två glas med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 80 cm.

Antal besök: 551