JORDGLOBAR, 2 st, 1900-tal.

JORDGLOBAR, 2 st, 1900-tal.
186523. JORDGLOBAR, 2 st, 1900-tal.

Räth politiska jordglob samt Det bäst, höjd ca 40 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 721