FOLKE PERSSON. Motiv från Göteborgs hamn. Olja på pannå, signerad.

186521. FOLKE PERSSON. Motiv från Göteborgs hamn. Olja på pannå, signerad.

50 x 60 cm.

Smärre färgbortfall.

Folke Persson (1905–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 60 cm.

Smärre färgbortfall.

Folke Persson (1905–1964)

Antal besök: 2 255