GUNNAR BRUSEWITZ. Strand med drivved, akvarell, signerad och daterad 14/11-86.

186519. GUNNAR BRUSEWITZ. Strand med drivved, akvarell, signerad och daterad 14/11-86.

ca 33 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 33 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 907