ERLING ÄRLINGSSON. Gårdsknut. Olja på duk, monogramsignerad.

186504. ERLING ÄRLINGSSON. Gårdsknut. Olja på duk, monogramsignerad.

46 x 55 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 1 189