ERLING ÄRLINGSSON. Motiv från Bösvika, olja på pannå, sign.

186429. ERLING ÄRLINGSSON. Motiv från Bösvika, olja på pannå, sign.

24x33 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

24x33 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 1 461