6 TEAK STOLAR.

6 TEAK STOLAR.
1864173. 6 TEAK STOLAR.

ECM Möbler Danmark design.
Massivt teakträ med textilöverdrag.
sitthöjd 45cm, höjd 100cm.

Mindre tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1864173. 6 TEAK STOLAR.

ECM Möbler Danmark design.
sitthöjd 45cm, höjd 100cm.

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 412