SITTGRUPP, 3 delar, 1920/30-tal.

186416. SITTGRUPP, 3 delar, 1920/30-tal.

Vitmålad. Bord, 2 stolar.
Bord, diameter 78, höjd 68 cm.

Bruksslitage. Skiva med repor. Släppt skarv på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Bord, 2 stolar.

Antal besök: 628