PLÅTBURKAR, 15 delar,1900-tal.

186387. PLÅTBURKAR, 15 delar,1900-tal.

Diverse burkar, bland annat mugg Oscar ll.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 631