STEPHEN BARTLETT. 2 st, serigrafier, signerade.

186353. STEPHEN BARTLETT. 2 st, serigrafier, signerade.

"Saskia's landscape", Artist proof, bildyta ca 16 x 17,5 cm.
"Spa road junction", numrerad 92/95, bildyta ca 19 x 15 cm.

Ej examinerade ur ram. Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram. Veck.

Antal besök: 2 445