THEODOR JÖNSSON. BLOMSTERSTILLEBEN.

1863341. THEODOR JÖNSSON. BLOMSTERSTILLEBEN.

Signerad, daterad 1947, olja på pannå 55x45 cm.
Proveniens: Kvarlåtenskapen efter konstnären Theodor Jönsson, Esarp.

Tema

Theodor Jönsson - ett konstnärshem

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 002