W. BAAR. ”Vilda blommor”, etsning, Ed. 3/30, 1977.

1863301. W. BAAR. ”Vilda blommor”, etsning, Ed. 3/30, 1977.

W. Baar, ”Wildblumen”, etsning, 1977, limiterad upplaga, Ed. 3/30, 1977, inramad
Numrerad för hand med blyerts längst ner till vänster och signerad och daterad längst ner till höger: ”77”,
Bildstorlek: 18.8 x 15 cm,
Ramstorlek: 52,5 x 36 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 18.8 x 15 cm,
Ramstorlek: 52,5 x 36 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd.

Antal besök: 191