BORDSLAMPA, brons, funkis, 1930-tal.

186320. BORDSLAMPA, brons, funkis, 1930-tal.

Höjd ca 23,5 cm.

Slitage. Lampsockel saknar mässingskrage. Strömbrytare saknar plastkrage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23,5 cm.

Antal besök: 788