23203 mil.
I trafik senast besiktigad 2013-11-08 med Vägmätarställning: 220478 km
Automat
Allrounddäck
BILEN KÖRD CA 7 MIL AV AUKTIONSFIRMAN OCH DEN VERKAR GÅ SOM DEN SKA.
Säljes i befintligt skick för dödsbo.
Slitage, bucklor, repor, lös panel vid passagerarsidan fram.
23203 mil.
Automat
Allrounddäck