SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.
18627. SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Längd 150, bredd 55, höjd 52 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 659